Trailerbild
You are here: HEIDEBRENNER » Produkty » Moduły do wspawania

Moduł do wbudowy

Urządzenia do wbudowy oferują Państwu wydajność, elastyczność jak i troszczą się o profity na wszystkich frontach. Trend do przodu do gościa jest niepowstrzymany. Różnorodne projekty eksploatacyjne i oferty faworysują urządzenia do wbudowy w dzisiejszych czasachhttp://de.pons.eu/polnisch-deutsch/czasach.

Różne wersje – płyty do smażenia/ grille / opiekacze/ bemary/ kuchenki do woków lub garnki z płaskim dnem - podgrzewane z indukcją / gazem lub z elektro umożliwia Państwu wiele możliwości w planowaniu. Od wbudowy w stół roboczy z dzewa, do spawania w blok kuchenny– wszystko jest możliwe. 

Projekt modułów pokrywa wszystkie Państwa potrzeby, którę mogą być z dużą kuchnią powiązane. Jakkokolwiek Państwo się zdecyduję - w względu na ilość stref grzewcych / rodzaj kierowania, modularny system daruje Państwu optimalne warunki. Różne typy mocy Państwo ma do wyboru, którę można też jak o kombi zamówić. Modulare projekt do wbudowy pasuje w każdy design i przekonuje z dotych czas nie sięganej racjonalnej techniki montaży.