Trailerbild
You are here: HEIDEBRENNER » Produkty » Urządzenia gazowe » Kuchenki-Kondi

Kuchenki Gazowe-Kondi

Od wielu lat kuchnie gazowe od HEIDEBRENNER są z dużym sukcesem w piekarniach i cukierniach urzywane. Obojętnie, jaki duży Państwa repertuar  jest, z HEIDEBRENNER Państwo dobrze trafiło, jeśli chodzi o przyrządzanie kremów, konfitur, polewy, blanszowanie owoców i topienie cukru.

Płynne regulowanie "natychmiastowej" wysokiej temperatury wspólnie z bardzo wysoką jakością produkcji i oczywiście z najwyższą normą bezpieczeństwa są CECHY kuchenek gazowych z firmy HEIDEBRENNER. Różnorodne dodatki ułatwiają pracę, przes co kuchnia jest określana jako wielofunkcyjna!

Kuchenki Gazowe-Kondi od HEIDEBRENNER są dzień w dzień w tysięcy piekarniach i cukierniach w akcji.

Ekonomiczne, niezawodne, długowieczne – najlepsza jakość!

Wielofunkcyjność

  • Do każdego zakresu- bądź do gotowania, topienia, duszenia, pieczenia, podgrzewania, do gotowania w krótkim czasie w wokach. 
    Wypiekanie crêpes i wafli – z HEIDEBRENNER nie ma problemu!

Individualność

Opłacalność

  • Kuchnia gazowa zmniejsza wydatki oszczędzając energię. Gaz - to energia, która ogrzewa nasze środowisko. Kuchnia gazowa jest kompaktowa i zajmuje mało miejsca w waszej kuchni!

Ruchome

  • Wszystkie stojące urządzenia z 1 do 4 palnikami mogą być wyposażone z układem jezdnym, co powoduje że piec staje się mobilnym. Doskonały pomysł.

Niezależność

  • Wszystkie ruchome kuchnie gazowe zawierające od 1 do 4 palników mogą być wyposażone w oprzyrządzanie do podłączenia butli gazowej (11 kg) i w wąż gazu płynnego ( 300 mm) z regulatorem ciśnienia. I dla tego Państwo nie jesteście uzależnieni od gazu ziemnego.

Praktyczność

  • Każda kuchnia gazowa jest łatwa w obsłudze. Posiadają wygodny piezoelektryczny zapalnik i regulator do płynnej regulacji gazu. Gładki korpus ze stali nierdzewnej szybko i łatwo się czyści. Wymienne płyty podpalnikowe ze stali chromoniklowej, szybko i łatwo umyjemy w zmywarce.

Niezawodność

  • Wysokie bezpieczeństwo przes thermo-elektrycznemu zabezpieczeniu wszystkich palników. Każde urządzenie zostało przetestowane i skontrolowane przes wykwalifikowanych specjalistów, co pozwala na bez naganne funkcjonowanie.