Trailerbild
You are here: HEIDEBRENNER » Produkty » Urządzenia indukcyjne » Płyty do smażenia

Płyty do smażenia

Wraz z płytą indukcyjną oferujemy Państwu całkiem nową technologię. Mięso przygotowane do smażenia nagrzewa się bardzo szybko jednocześnie nie ulegając przypaleniu. Rezultat to: jedna w swoim rodzaju jakość pieczeni, mięso jest soczyste i nie zmniejsza się jego ciężar.

Dalsze zalety to: bardzo krótki czas nagrzewania, małe zużycie energii, równomierne rozłożenie ciepła oraz dokładne monitorowanie temperatury. Do Państwa dyspozycji mamy dwa różne modele o różnych mocach i wymiarach.

Indukcyjny Teppan Yaki 1400 ze schowkiem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Smażenie z regulacją temperatury w czasie rzeczywistym

Dzienki współczynnik sprawności, którego tak jeszcze nigdy nie było i konstancji temperatury na całej płycie, zalety podwyższają się znacznie dla użytkownika. Temperatura smażienia jest mierzona na całej powierzchni płyty. Płyta reaguje od razu na najmiejszą zmianę temperatury. Konstancja temperatury trzymie się przes cały czas smażenia. To ma niepokonane znaczenie, kiedy w restauracji czekają 300 gości na swój stek.

Po prostu czeba ustawić temperaturę na życzony przebieg i reszta urządzenie samo załatwi! Ta patentowana technologia umożliwia, że różnica temperatury trzymje się poniżej 0,5°C. To przedstawia przejście kwantowe na zakresie techniki smażenia.

NIE WYCIEKA ANI BIAKO, ANI WODA Z PIECZENI!

Sukces nowej technologi z małym wydzielaniem ciepła i z dokładną stawką energii, długotrwało popiera ekonomiczność. Oprócz nowego wygodnego i ergonomicznego poczucia, jest możliwość mniejszego zużycia enegrii z 50 aż do 60%.

Kierowanie bez kabli i sensoru w pieczeni

Rewolucyjna technologia indukcji umożliwia po raz pierwszy bezkablowy pomiar podczas procesu smażenia blisko pieczeni. 
Z w czasie rzeczywistym (bez opuźnienia) elektronicznie regulowaną rzyczoną temperaturą pieczeni, pieczeń zostaje trzymana dokładnie na podanej temperaturze.