Trailerbild
You are here: HEIDEBRENNER » Produkty » Urządzenia gazowe » Ranges

Ranges - duże piece gazowe

Piece gazowe, wykonane są według koncepcji hojnie gospodarującej z szerokimi powierzchniami odstawczymi między palnikami na płycie głównej, w celu odstawienia np. talerzy do przygotowania. Półka na spodzie ma także dużą powierzchnię do odstawiania. Pojedyncze płyty pod palnikowe. Bardzo masywna kuchnia gazowa dla najczęstszych i długotrwałych prac. Krótko: Dla największe wymagania.

HEIDEBRENNER Ranges - Optimum mocy i elegancji.

Ranges - najwyższa moc i jakość.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Duże powierzchnie odstawcze
  Masywne kuchnie, zwane stanowiskami, wykonane są według koncepcji hojnie gospodarującej z szerokimi powierzchniami odstawczymi między palnikami na płycie głównej sięgającymi 220 mm, w celu odstawienia np. talerzy do przygotowania.
  Półka na spodzie ma także dużą powierzchnię do odstawiania.
 • Żadnego przypalania
  HEIDEBRENNER pracuje z płytami pod palnikowymi ze stali chromoniklowej, otwartymi dolnej części. Wygotowujące lub przelewające się płyny z gotowania znikają w dole w szalach łapiących. Nie ma tam dużego odpromieniowójącego gorąca, tak że nic się nie przypala. Wskazówka producenta: nalać troszkę wody i plynu do mycia naczyń w szale  łapiące i wszystko się rozpuści samo.
 • Łatwe czyszczenie
  Oprawa stanowiska wykonana jest całkowicie ze stali chromoniklowej. Duże powierzchnie łatwo pielęgnować. Płyty i szale łapiące użytkownik może całkiem łatwo umyć z zmywarce.
 • Zamówienia specjalne
  Stanowiska dostępne są na życzenie w różnych wymiarach, ze zmienioną mocą palników oraz obudowane jednostronnie odpowiednią amaturą. Oczywiście producent montuje instalacje na życzenie klienta: na gaz ziemny lub płynny. Dla ułatwiania przetransportowania dużych stanowisk jest możliwość wykonania urządzeń składanych.

 

Jeszcze lepsze

Dodatkowe części i wielofunkcyjność powodują, ze stanowiska sa wieloczynnosciowymi. Dają możliwość gotowania, duszenia, pieczenia, przyrządzania Crêpes, wafli i gotowania w wokach.
Państwo ma u nas możliwość zestawić swój individualny HEIDEBRENNER!