Trailerbild
You are here: HEIDEBRENNER » Produkty » Urządzenia gazowe » Kuchenki

Kuchenki gazowe ze stali nierdzewnej - wysokiej jakości

Przez ponad 70 lat technicznego doświadczenia, firma HEIDEBRENNER jest spezialistą w opracowaniu i w produkcji urządzeń gazowych. Wiadomo: przy wąskiej specjalizacji można osiągnąć największe sukcesy. Czy fachowce, czy konsumenty bezpośrednie, wysoka jakość i kompetencja nie pozwalają ani jednej wątpliwości przy naszych urzadzeń.

HEIDEBRENNER jest specjalistą od doskonałych i niezwykłych kuchni gazowych:

  • od 1 - 6 palników z wygodnym piezo-elektr. zapalnikiem.

  • Czyszczenie części gładkich powierzchni stali szlachetnej odbywa się szybko i bez problemów. Płyty podpalnikowe i blachy bez problemu wyciągamy z kuchenki i wkładamy do zmywarki i gotowe!

  • Wielkie osiągnięcia - 3,5; 5,8 i 9,3 kW. Kolejność palników może być dowolna.

  • Multifunkcyjność - Do gotowania, duszenia, prażenia, smażenia, blanszowania i krótkiego gotowania w wokach. Także do naleśników, do pieczenia wafli i kasztanów. Urządzenia HEIDEBRENNER są poprostu wielostronne!

  • Ruchome - Wszystkie stanowiska z 1 do 4 palników mogą zostać wyposażone w układy jezdne. 4 kółka kierujące, z czego 2 można przestawiać co czyni stoisko ruchomym. Wygodniej już być nie może!

  • Niezależność - Układy jezdne wyposażone są w zintegrowane zaopatrzenie w gaz, gotowe do zainstalowania 11 kg butli gazowej i wyposażone w wąż i regulator ciśnienia przez co stają się całkowicie niezależni od publicznego zasilania w energię. Urządzenia te można dodatkowo uzbroić.

Szeroka gama akcesoriów powoduje że kuchenki gazowe HEIDEBRENNER są tak wielostronne i uniwersalne w zastosowaniach. Nikt poza tym nie posiada tak wymyślnych i różnorodnych urządzeń wraz z systemem dodatków, który oferowałby tak wiele zastosowań.