Trailerbild

NOWOŚĆ

Mongolengrill "Erdenet" mit Ø1600mm
You are here: Witamy

7 metrowa patelnia w Berlinie

 

 

 

 

 

 

Zgodnie z wykorzystaniem wszystkich zasobów zrealizowaliśmy spektakularność: 7 metrowa patelnia do paelli dostała wytwarzona!

 

W dniu 1. Czerwca 2013 Fairy® jak i naj barziej znane szefy kuchni w Niemczech zapraszali na wielką Fiestę w samym centrum miasta Berlina. W Sony Center na Potsdamer Platz Ralf Zacherl, Mario Kotaska i Martin Baudrexel gotowali w olbrzymiej patelni naj większą paella w Niemczech.

 

 

 

Indukcja, Gaz, Elektro i wiele więcej

HEIDEBRENNER dysponuje ponad 70 letnim doświadczeniem w zakresie produkcji urządzeń gastronomicznych, planowania i realizacji projektów wyposażenia restauracji i kompleksowych realizacji profesjonalnych kuchni przemysłowych.

Nasza paleta produktów obejmuje dużą ilość urządzeń gastronomicznych i w tym szeroki zakres osprzętu:
- ponad 200 urzadzeń indukcyjnych;
- Indukcyjne płyty-grylle do smażenia;
- więcej niż 400 urządzeń gazowych;
- wiele palników gazowych;
- kuchenki elektryczne;
- olbrzymie patelnie żeliwne
i wiele więcej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie rozwoju, projektowania jak i produkcji, firma HEIDEBRENNER oferuje klientom profesjonalne i kompleksowe rozwiązania, rownierz kompletnie według indywidualnych życzeń klientów.

NOWOŚĆ - Lawa-Grille z nasadkami multifunkcjonalnymi

Dzięki specjalnemu, lekkiemu, pochylonemu rusztowi, który ma V - podobny profil, cały tłuszcz bez sadzy ścieka do wyciąganej szali. Kropelki kapią na rozżarzone kamienie lawy, powstaje lekki dymek, który powoduje, że smak potrawy staje się niepotarzalny, podobnie jak na węglu drzewnym. Na takim żarze śmiało można przyrządzać steki, kotlety, szaszłyki i wiele innych potraw.

 

Lawa-Grill multifunkcjonalny
okrągłe ruszta
płyta grillowa ryflowana & gładka
Opiekacz + płyta grillowa ryflowana