Trailerbild

budowa wewnętrzna płyty indukcyjnyj

Przy gotowaniu na kuchence indukcyjnej ciepło powstaje bezpośrednio na spodzie garnku!

Na szemacie jest pokazana funkcja indukcji. Z dolu w góre: generator, pole magnetyczne, cewka, płyta ceramiczna, patelnia która nadaje się do indukcji.

Warunki wstępne są patelnie z dobrą ferromagnetycznom właściwością.

You are here: HEIDEBRENNER » Produkty » Urządzenia indukcyjne

NOWOŚĆ - Teppan Yaki Indukcyjny - NOWOŚĆ

Teppan Yaki 1400 ze schowkiem

Smażenie z regulacją temperatury w czasie rzeczywistym

Dzienki współczynniku sprawności, którego tak jeszcze nigdy nie było i konstancji temperatury na całej płycie, zalety podwyższają się ze znacznie dla użytkownika. Temperatura smażienia jest mierzona na całej powierzchni płyty. Płyta reaguje od razu na najmiejszą zmianę temperatury. Konstancja temperatury trzymie się przes cały czas smażenia. To ma niepokonane znaczenie, kiedy w restauracji czekają 300 gości na swój stek.

Po prostu czeba ustawić temperaturę na życzony przebieg i reszta urządzenie samo załatwi! Ta patentowana technologia umożliwia, że różnica temperatury trzymje się poniżej 0,5°C. To przedstawia przejście kwantowe na zakresie techniki smażenia.

NIE WYCIEKA ANI BIAŁKO, ANI WODA Z PIECZENI!

Sukces nowej technologi z małym wydzielaniem ciepła i z dokładną stawką energii, długotrwało popiera ekonomiczność. Oprócz nowego wygodnego i ergonomicznego poczucia, jest możliwość mniejszego zużycia enegrii z 50 aż do 60%.

Smażenie z regulacją temperatury w czasie rzeczywistym

Urządzenia Indukcyjne

Nasze urządzenia indukcyjne o mocy do 16 kW, są niepowtarzalne na światowym rynku. Technologia urządzeń indukcyjnych firmy HEIDEBRENNER, tak jak żadna inna, otwiera nieskończone możliwości w zastosowaniu w profesjonalnej kuchni jak równierz szanuje nasze środowisko naturalne.

WOK STATION o mocy stanowisk: 2 x 8 kW, 2 x 16 kW i 2 x Bamer

Zalety indukcji:

  • niskie zużycie energii
  • współczynnik sprawności ponad 95%
  • krótki czas doprowadzenia potrawy do wrzenia
  • długa żywotność
  • brak płomienia
  • bezpieczny system grzewczy